Toitlustus

 Professionaalne toitlustus Eestis.

Viitna rahvusrestoran pakub ehtsaid Eesti talutoite, sekka ka midagi põnevat lääne ja ida toidukultuurist. Toidud valmivad värskest eesti toorainest ning peakoka hoolsa pilgu all, vaata: menüü.

Suurematel gruppidel soovitame kohad ja menüü ette tellida. Vaata lisaks: rühmamenüü.

Kohti jagub kõigile!
Vaata lisaks: kohtade arv

Tellimise info: 5209156

toitslustus ehtne eesti toit

  • Catering teenust osutame ümbruskonna kõigile üritustele: suvepäevad, talvepäevad, kontserdid, jaanituled ja teised kohad, kus toitu ei valmistata ega pakuta. Kui aga omal peo korraldamiseks hea paik puudub, siis pakume oma ruume (Kõrts 120 istekohta, Matsikamber 40 istekohta)  ja nõu, et tore pidu korda saata. Peoruumide broneerimine. Catering menüü kokkupanekul peame silmas, et toidud oleks lihtsad ja ehedalt eestimaised. Küsi pakkumist!
  • Viitna toidutare on avatud juba varahommikul. Toiduvalik  on kirjas suurel infotahvlil ning teenindus toimub elavas järjekorras. Hommikul on valikus puder, omlett, pokaalisalatid, värsked saiakesed, hõrgud võileivad ning korralik masinakohv. Lõunaks valmivad mitmed soojad toidud ning supid. Iga päev on ilmtingimata valikus ka päevasupp ja päevapraad.

  • Viitna Kõrtsi juures on ka avatud rookatusega Viitna Kebabi müügikiosk, kust saab osta  maitsvat kebabi, hamburgerit, suupisteid, karastusjooke jne. Hetkel on kõige populaarsem värske Kebab Lisandiga ja hea kange masinakohv.